MÖBLER / Bord / Skrivbord 4388261
nr 438 8261
Skrivbord
1890-tal, längd: 99, djup: 56, höjd: 97 (slitage)
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 november 2006
kl 16:46:05
700 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr